Acum este Vin Mai 17, 2024 10:06 am

Articole Nikonisti.ro

Nikon D3 vs D4 - ISO shootout - rezultate surpinzatoare

Produse Nikon sub lupa

Re: Nikon D3 vs D4 - ISO shootout - rezultate surpinzatoare

Mesajde Cornholio » Mie Ian 18, 2012 10:57 pm

apropo - o intrebare off-topic - care e treaba cu testarea sculelor nikon oficiala si intocmitul unui review ? Trebuie sa ma inscriu undeva sau pur si simplu moderatorii de aici in functie de activitate iti propun sau nu sa testezi obiectul X asa din senin. M-ar interesa testarea unor echipamente nikon din linia profesionala... iar ideea cu cele 2 saptamani de probe personale mi se pare foarte ok.

LE: am cam dedus cum sta treaba. Se ofera un anume obiect spre testare si doritorii se inscriu ... Am dreptate ?
Cornholio
 
Mesaje: 316
Membru din: Sâm Ian 17, 2009 5:40 am

Re: Nikon D3 vs D4 - ISO shootout - rezultate surpinzatoare

Mesajde Dan Pop » Joi Ian 19, 2012 10:40 am

Cornholio scrie:LE: am cam dedus cum sta treaba. Se ofera un anume obiect spre testare si doritorii se inscriu ... Am dreptate ?

Asa e. Doar ca pina acum nu s-a oferit niciun produs de clasa pro spre testare. Cel mai rasarit a fost, cred, 10-24.

De o bucata buna de vreme nu s-a mai oferit nimic spre testare, probabil ca era prea mare bataia de cap cu trimisul produselor la testeri in raport cu calitatea review-urilor primite in schimb.
Cu stima,
Dan Pop
Dan Pop
 
Mesaje: 4615
Membru din: Mie Feb 04, 2009 10:33 am
Localitate: Bucuresti

Re: Nikon D3 vs D4 - ISO shootout - rezultate surpinzatoare

Mesajde Tudor_dx » Joi Ian 19, 2012 10:53 am

Salutare. Asa cum spune si Dan Pop, review-urile facute de forumisti au fost momentan suspendate. Va vom anunta daca se schimba aceasta politica. :)
Tudor_dx
 
Mesaje: 2041
Membru din: Joi Sep 03, 2009 10:08 am


Înapoi la Teste si recenzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator